Αποτελέσματα TYROS RUN 2017 – 16χλμ

0

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 16χλμ

NO

ONOMA

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΕΡΙΟΧΗ

ΚΑΤΗΓ

ΧΡΟΝΟΣ

205

ΣΟΦΟΚΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΙΟ

Α1

01:06:59

242

ΣΠΥΡΟΣ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΑΙΑ

Α3

01:10:58

 ΟΜΓ

239

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΑΝΕΤΣΗΣ

ΑΡΓΟΣ

Α2

01:11:15

210

ΗΛΙΑΣ

ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ

ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ

Α1

01:16:31

247

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΑΡΜΠΗΣ

ΤΡΙΠΟΛΗ

Α4

01:18:15

213

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΑΛΑΤΣΙ

Α2

01:18:23

251

MAREK

BOOZIONY

KOYKAKI

A4

01:20:19

 ΑΠΟΛΛΩΝ

Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ

215

ΜΑΤΑ

ΚΛΗΣΑΡΗ

ΑΡΓΟΣ

W2

01:21:25

258

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΙΠΟΛΗ

A4

01:22:03

223

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΡΓΕΤΗΣ

ΜΕΓΑΡΑ

Α3

01:24:02

ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

219

ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΖΑΧΑΡΩ

Α1

01:25:33

249

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΑΙΑ

Α3

01:26:19

202

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΟΡΔΟΣ

ΜΕΓΑΡΑ

Α3

01:26:41

ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

221

ΜΕΝΙΟΣ

ΛΙΟΦΑΓΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

Α4

01:26:54

207

EΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Α3

01:27:13

204

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΙΠΟΛΗ

Α3

01:27:34

240

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΚΛΗΡΗΣ

ΑΣΤΡΟΣ

Α3

01:28:08

255

ΦΑΝΗΣ

ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α1

01:28:36

233

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΡΙΠΟΛΗ

Α4

01:33:27

208

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΟΥΛΟΣ

ΔΟΛΙΑΝΑ

Α3

01:34:45

222

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΓΑΛΗΝΗ ΚΙΝΕΤΑΣ

Α3

01:34:55

ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ

252

WENDY

COPAGE

ΤΥΡΟΣ

W2

01:35:02

220

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΛΑΟΥΔΗ

ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

W2

01:36:30

218

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΑΘΗΝΑ

Α4

01:36:31

ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

216

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Α3

01:37:22

209

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΓΟΥΛΑ

Α3

01:37:53

280

ΣΤΡΑΤΗΣ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

01:40:38

260

DOROTA

SUCHOCKA

KOYKAKI

W2

01:40:45

ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ

200

ΑΣΗΜΙΝΑ

ΒΑΡΕΛΑ

ΜΕΓΑΡΑ

W1

01:45:20

ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

254

ΝIGEL

COPAGE

ΤΥΡΟΣ

Α4

01:47:30

253

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ

ΤΥΡΟΣ

Α4

01:48:09

246

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ

ΠΑΛΛΗΝΗ

Α4

01:50:08

259

ΗΛΙΑΣ

ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ

ΜΕΓΑΡΑ

A4

01:50:28

230

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΞΕΡΑΚΙΑ

ΤΥΡΟΣ

W1

01:52:26

261

ΚΩΣΤΑΣ

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ

ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟ

A4

01:53:26

ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ

241

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ

ΜΕΓΑΡΑ

Α4

01:54:17

ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

226

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΤΡΙΠΟΛΗ

Α4

01:54:33

229

ΚΕΛΛΥ

ΞΑΞΙΡΗ

ΤΡΙΠΟΛΗ

W2

01:54:33

228

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΤΡΟΥΔΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Α4

01:54:44

256

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

01:57:59

234

ΘΟΔΩΡΗΣ

ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

02:01:58

257

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Α3

02:01:58

238

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΑΜΙΟΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

DNF

201

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΛΑΧΟΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

DNS

203

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΒΟΥΙΤΑΡΙΔΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

DNS

206

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ

Α3

DNS

211

ΣΟΦΟΚΛΗΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΕΓΑΡΑ

Α3

DNS

212

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ

ΜΕΓΑΡΑ

Α2

DNS

214

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΚΙΟΣΣΕΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Α3

DNS

217

ΣΠΥΡΟΣ

ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ

ΜΕΓΑΡΑ

Α3

DNS

224

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α4

DNS

225

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΜΠΑΚΑ

ΚΥΠΑΡΡΙΣΙΑ

W2

DNS

227

ΕΛΕΝΗ

ΜΠΕΚΙΑΡΗ

ΚΥΨΕΛΗ

W2

DNS

ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

231

ΜΑΡΙΑ

ΞΥΔΙΑ

ΑΣΤΡΟΣ

W2

DNS

232

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

DNS

235

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΠΑΣΤΡΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Α4

DNS

236

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΙΠΕΡΟΣ

ΑΡΓΟΣ

Α1

DNS

237

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΙΠΕΡΟΣ

ΑΡΓΟΣ

Α1

DNS

243

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΗΝΙΑΚΟΣ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Α3

DNS

244

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΤΙΜΙΟΥ

ΜΑΡΟΥΣΙ

Α4

DNS

245

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Α4

DNS

248

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΛΕΥΣΙΝΑ

W1

DNS

250

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΕΛΙΩΤΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α4

DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α1

205

ΣΟΦΟΚΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΙΟ

Α1

01:06:59

210

ΗΛΙΑΣ

ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ

ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ

Α1

01:16:31

219

ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΖΑΧΑΡΩ

Α1

01:25:33

255

ΦΑΝΗΣ

ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α1

01:28:36

236

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΙΠΕΡΟΣ

ΑΡΓΟΣ

Α1

DNS

237

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΙΠΕΡΟΣ

ΑΡΓΟΣ

Α1

DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α2

239

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΑΝΕΤΣΗΣ

ΑΡΓΟΣ

Α2

01:11:15

213

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΑΛΑΤΣΙ

Α2

01:18:23

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α3

242

ΣΠΥΡΟΣ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΑΙΑ

Α3

01:10:58

223

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΡΓΕΤΗΣ

ΜΕΓΑΡΑ

Α3

01:24:02

249

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΑΙΑ

Α3

01:26:19

202

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΟΡΔΟΣ

ΜΕΓΑΡΑ

Α3

01:26:41

207

EΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Α3

01:27:13

204

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΙΠΟΛΗ

Α3

01:27:34

240

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΚΛΗΡΗΣ

ΑΣΤΡΟΣ

Α3

01:28:08

208

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΟΥΛΟΣ

ΔΟΛΙΑΝΑ

Α3

01:34:45

222

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΓΑΛΗΝΗ ΚΙΝΕΤΑΣ

Α3

01:34:55

216

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Α3

01:37:22

209

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΓΟΥΛΑ

Α3

01:37:53

280

ΣΤΡΑΤΗΣ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

01:40:38

256

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

01:57:59

234

ΘΟΔΩΡΗΣ

ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

02:01:58

257

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Α3

02:01:58

238

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΑΜΙΟΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

DNF

201

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΛΑΧΟΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

DNS

203

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΒΟΥΙΤΑΡΙΔΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

DNS

206

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ

Α3

DNS

211

ΣΟΦΟΚΛΗΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΕΓΑΡΑ

Α3

DNS

214

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΚΙΟΣΣΕΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Α3

DNS

217

ΣΠΥΡΟΣ

ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ

ΜΕΓΑΡΑ

Α3

DNS

232

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

Α3

DNS

243

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΗΝΙΑΚΟΣ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Α3

DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α4

247

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΑΡΜΠΗΣ

ΤΡΙΠΟΛΗ

Α4

01:18:15

251

MAREK

BOOZIONY

KOYKAKI

A4

01:20:19

258

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΙΠΟΛΗ

A4

01:22:03

221

ΜΕΝΙΟΣ

ΛΙΟΦΑΓΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

Α4

01:26:54

233

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΡΙΠΟΛΗ

Α4

01:33:27

218

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΑΘΗΝΑ

Α4

01:36:31

ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

254

ΝIGEL

COPAGE

ΤΥΡΟΣ

Α4

01:47:30

253

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ

ΤΥΡΟΣ

Α4

01:48:09

246

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ

ΠΑΛΛΗΝΗ

Α4

01:50:08

259

ΗΛΙΑΣ

ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ

ΜΕΓΑΡΑ

A4

01:50:28

261

ΚΩΣΤΑΣ

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ

ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟ

A4

01:53:26

241

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ

ΜΕΓΑΡΑ

Α4

01:54:17

226

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΤΡΙΠΟΛΗ

Α4

01:54:33

228

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΤΡΟΥΔΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Α4

01:54:44

224

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α4

DNS

235

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΠΑΣΤΡΑΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Α4

DNS

244

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΤΙΜΙΟΥ

ΜΑΡΟΥΣΙ

Α4

DNS

245

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Α4

DNS

250

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΕΛΙΩΤΗΣ

ΑΘΗΝΑ

Α4

DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W1

200

ΑΣΗΜΙΝΑ

ΒΑΡΕΛΑ

ΜΕΓΑΡΑ

W1

01:45:20

230

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΞΕΡΑΚΙΑ

ΤΥΡΟΣ

W1

01:52:26

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W2

215

ΜΑΤΑ

ΚΛΗΣΑΡΗ

ΑΡΓΟΣ

W2

01:21:25

252

WENDY

COPAGE

ΤΥΡΟΣ

W2

01:35:02

220

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΛΑΟΥΔΗ

ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

W2

01:36:30

260

DOROTA

SUCHOCKA

KOYKAKI

W2

01:40:45

229

ΚΕΛΛΥ

ΞΑΞΙΡΗ

ΤΡΙΠΟΛΗ

W2

01:54:33

225

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΜΠΑΚΑ

ΚΥΠΑΡΡΙΣΙΑ

W2

DNS

227

ΕΛΕΝΗ

ΜΠΕΚΙΑΡΗ

ΚΥΨΕΛΗ

W2

DNS

ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

231

ΜΑΡΙΑ

ΞΥΔΙΑ

ΑΣΤΡΟΣ

W2

DNS